Izstrādes

Jauns uztura bagātinātājs NEO Rimolans

Cienījamie kolēģi, mājdzīvnieku un klubu īpašnieki!

Jūsu uzmanībai tiek piedāvāts jauns uztura bagātinātājs Neo Rimolans, ko izstrādāja SIA “Rīgas Reprodukcijas Centrs” darbinieki ārstes imunoloģes Medicīnas doktores Jevgeņijas Bikovas vadībā.
Neo Rimolans aktīvās iedarbības komponenti ir placenta un topinambūra sakne.

Placenta – satūr ap 100 aktīvo komponentu, katrs no kuriem ir svarīgs cilvēka un dzīvnieka organismam: aminoskābes, fermentus, augšanas faktorus, imūnregulējošās olbaltumvielas, vitamīnus, minerālvielas, hormonus.

Placentas komponenti veicina imūnsistēmas funkciju korekciju. Tie ir daudzfunkcionāli un ietvēr sevī antibakteriālās, pretvīrusu, antikancerogēnās un pretiekaisuma īpašības.
Placentai, kas ir mūsu produkta sastavdaļa, nav kontrindikāciju un vecuma ierobežojumu, nekādas blakusparādības, tā neizsauc atkarību, ir nekaitīga un nav toksiska.

Topinambūrs – saukts arī par saldo kartupeli vai Jeruzalemes artišoku. Lielisks vitamīnu un minerālvielu avots. Topinambūrs satur daudz C vitamīna, kālija, dzelzs un dietisko šķiedrvielu. Tam arī piemīt pretiekaisuma iedarbība, palīdz poliartrīta ārstēšanā. Topinambūra pozitīva īpašība – inulīna esamība tajā, vielas, kurai piemīt augstā bioloģiskā aktivitāte un zarnu floras atjaunošanās spēja.

Pierādīts, ka placentas un topinambūra komponentiem (A,C,E vitamīni, minerālvielas, dzelzs, selens un citi) piemīt izteita antioksidanta īpašība.

Bioloģiski aktīva uztura bagātinātāja Neo Rimolans lietošana:
organisma pretestības bakteriālai un vīrusu infekcijai paaugstināšana,
onkoloģisko slimību profilakse,
darbspējas paaugstināšana,
pretestība stresiem.
Rekomendēts arī lietot Neo Rimolans organisma attīrīšanai no dažādam kaitīgam vielam, imunitātes stiprināšanai un kā efektīvo papildus līdzekli disbakteriozes profilaksē un ārstēšanā.

Papildus informāciju par Neo Rimolans prepāratu var saņemt mūsu centrā pa tālruni +371 67282850 vai rakstot uz e-mail adresi: info@unionklinika.lv.

Comments are closed